השירותים שלנו

יוניון מדיה הינה סוכנות מדיה עצמאית המספקת שירותי תקשורת משולבים בכלל אמצעי המדיה והערוצים הקיימים (FULL SERVICE AGENCY)

אנו מעניקים שירותים מגוונים ומקיפים המותאמים לכל לקוח, יחד עם היכולות והמומחיות הנדרשות בכדי לאפשר ללקוח להיות תחרותי בזירת המדיה המשתנה מדי יום.
עמודי היסוד שלנו הם דאטה, טכנולוגיה ובראש ובראשונה - ההון האנושי שלנו.

כשותפים עסקיים מלאים אנו מספקים ללקוחותינו:

  • צוותים המבינים את העסק וסביבתו התחרותית

  • אסטרטגית מדיה המייצרת תמיכה עסקית

  • התאמה מדויקת של המדיה המביאה ערך ממשי ללקוח

אנו מעניקים שירותים מגוונים ומקיפים המתאימים לכל לקוח, יחד עם היכולות והמומחיות הדרושים כדי לאפשר ללקוח להיות תחרותי בזירת המדיה המשתנה מדי יום .

INTEGRATED MEDIA PLANNING

תכנון מדיה אינטגרלי מתחיל בשלב הבריף האסטרטגי ומטרותיו, ניתוח התובנות הצרכניות,
הגדרת פרופיל צריכת המדיה של קהל המטרה והתאמת הכלים הרלוונטיים למהלך התקשורתי.

השירותים שלנו כוללים

יוניון מדיה הינה סוכנות מדיה עצמאית המספקת שירותי תקשורת משולבים בכלל אמצעי המדיה
והערוצים הקיימים (FULL SERVICE AGENCY)

INTEGRATED PLANNING

INTEGRATED PLANNING

בעידן של ריבוי אמצעי מדיה וצריכת מדיה מורכבת, בעיקר של קהלים צעירים, יש חשיבות קריטית לתכנון מדיה המביא בחשבון את כלל אמצעי המדיה ואת אופי צריכת המדיה של קהל המטרה.
זאת על מנת להגיע לקהל המוגדר בעלות אופטימלית ותוך צמצום חשיפת היתר ככל האפשר.

MEDIA PLANNING & BUYING

MEDIA PLANNING & BUYING

בבסיס מקצוע רכש המדיה עומדים תכנון מדיה חכם ורכישה אופטימלית של מדיה. תכנון ללא רכש אופטימלי ולהיפך, עלול להחטיא את מטרות הקמפיין ולבזבז משאבים. כחברה בינלאומית יוניון עושה שימוש בכלי התכנון המתקדמים בעולם, תוך התאמתם לשוק הישראלי הייחודי על מנת למקסם את התקציב הניתן לה בכל קמפיין וקמפיין.

Content entertainment

Content entertainment

בעידן של תחרות על עינו ואוזנו של הצופה / הגולש / המאזין, יש ערך רב לשימוש בכלים פרסומיים המוטמעים בתוכן בחוכמה תוך הקפדה על הכללים הנהוגים ועל רמת אתיקה ראויה.
חיבור של פרסום לתוכן ובעיקר בתכני הפרימיום , מסייע ביצירת "הילה" למותג המפרסם ומאפשר את הגברת רמת הקשב בעיני / אוזני הצרכנים.

performance marketing

performance marketing

בעידן הדיגיטלי פרסום מבוסס תוצאה הוא אחד הכלים האפקטיביים ביותר העומדים לרשות המפרסמים וחברות המדיה. שימוש חכם בכלים אלו דורש התמקצעות רבה, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות והכשרת צוות ברמה הגבוהה ביותר, תוך שמירה על דינמיות רבה בשיטות העבודה. פרסום מבוסס תוצאה מאפשר מגעים ממוקדים ולאורך זמן עם קהלי המטרה, בחלקם כאלו שקשה להשיגם באמצעי המדיה האחרים. שימוש חכם במדיה מבוססת תוצאה יביא ערך משמעותי עסקי לכל חברה שתעשה בו שימוש.

טלוויזיה

טלוויזיה

ליוניון, כאחת מחברות המדיה הטלוויזיוניות ביותר, עם פעילות ענפה של למעלה מעשור בתכנון ורכש מדיה בטלוויזיה, יש ניסיון מצטבר עצום בשימוש במדיה הטלוויזיונית כמכפילת ערך למותגים ועסקים.
במדינת ישראל עומד לרשות המפרסמים שוק טלוויזיוני מסחרי מהאפקטיביים והיעילים בעולם.
טלוויזיה מסחרית המצליחה לייצר רייטינג של "גמר סופרבול" בכל שבוע. שימוש נכון בטלוויזיה מביא לחשיפה עוצמתית, רחבה ואפקטיבית, המשלבת אימפקט של ויז'ואל ואודיו.

רדיו

רדיו

במדינה רבת גוונים ותרבויות, לרדיו מפולח יש חשיבות רבה בהגעה לקהלים רחבים, שונים ובמסרים נכונים.
יוניון מפרסמת בכלל תחנות הרדיו החוקיות ולה ניסיון רב בשימוש ברדיו, בתחנות השונות, בשעות ההאזנה השונות ובהגעה לקהלים מגוונים.

עיתונות

עיתונות

חרף הירידה בחשיפה לאורך השנים, העיתונות בישראל הינה עדיין כלי מדיה אפקטיבי, בעל תפוצה רחבה ביותר, המאפשרת העברת מסרים רבים ומורכבים ביעילות גבוהה.
יוניון עובדת עם כל העיתונים בישראל ולה ניסיון של שנים רבות בתכנון וברכש בעיתונות ובכלל זה יצירת פריסות ייחודיות וחדשניות, המעצימות כל קמפיין וקמפיין.

שילוט חוצות

שילוט חוצות

בישראל ברוב חודשי השנה מזג האוויר נעים ומאפשר שהות אינטנסיבית בחוץ, ועל כן לשילוט החוצות על מוצריו השונים יש כח ועוצמה רבים מאוד. החל בשלטי החוצות הענקיים, דרך הגשרים העוצמתיים , קירות, דגמים ופוסטרים - שילוט החוצות הינו מדיה בולטת, עוצמתית ומכפילת כח בכל קמפיין ובוודאי כשמדובר בקמפיינים השקתיים. יוניון הינה אחת מחברות המדיה להן ווליום השילוט הגדול בישראל עם ניסיון עצום בבניית פריסות חכמות תוך שילוב נכון של קטגוריות שונות של שילוט החוצות על מנת ליצור חשיפה אופטימלית.

DIGITAL & MOBILE

DIGITAL & MOBILE

נראה שמיותר לציין את העוצמה והכח של המדיה הדיגיטלית בין אם היא בדסקטופ ובין אם במובייל. המסכים הקטנים שמלווים אותנו בכל מקום ובכל שעות היממה הינם אפקטיביים ומאפשרים אינטראקציה נוספת עם הגולשים והמשתמשים לאורך זמן תוך כדי מדידה מדויקת. שימוש במדיה הדיגיטלית דורש משאבים עצומים וכח אדם מיומן ביותר, לצד טכנולוגיות מתקדמות ורמת דינמיות גבוהה. יוניון מדיה חתומה על כמה מהמהלכים הדיגיטליים הגדולים בישראל, היא בעלת ניסיון עצום בשימוש בכלל הכלים הדיגיטליים ועם המותגים העוצמתיים בישראל.

seo

seo

Search Engine Optimization -
קידום אתרים במנועי חיפוש בתוצאות החיפוש האורגניות (חינמיות) הינו שירות שכל עסק חייב. קידום אתרים אורגני הוא אחד התחומים המאתגרים ביותר באינטרנט, תחום מגוון ומשתנה כל הזמן ודורש מומחיות רבה. פעולת קידום אתרים טובה מביאה לשיפור של תוצאות המיקום והדירוג של האתר במנועי החיפוש, שדרוג ציוני הרלוונטיות של דפי האתר , שדרוג מבנה קוד האתר, שיפור ואופטימיזציה של התוכן ועוד..

SEM

SEM

search engine marketing - קידום ממומן במנועי חיפוש.
מנוע חיפוש הינה הצומת המרכזית בה הצרכן שואל שאלות מתחום הפעילות של המפרסם וזו ההזדמנות להפוך אותו ללקוח. על מנת להצליח בפעילות זו נדרש שילוב נכון הכולל- הגדרת המטרות, בניית קמפיין מדויק, ושיפור מתמיד של התוצאות. ליוניון אנשי מקצוע מנוסים המתמחים בתחום זה. השירות כולל: ניתוח יסודי של תחום עיסוק החברה, מחקר שוק ויצירת מערך פרסומים במילים וביטויים מעולמות התוכן של המותג, כתיבה מקצועית של המודעות , המלצה על תקציב, ניתוח מתמיד ושיפור הקמפיין.

social media

social media

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים נחשפים למדיה החברתית וכיום קהלים רבים מבלים זמן רב בגלישה ברשתות החברתיות השונות. מותגים המשכילים לפעול ברשתות אלו מצליחים לייצר אינטראקציה עם הצרכנים ומעורבות נוספת מעבר למדיה המסורתית.
יוניון מתמחה בקידום תכנים בכל פלטפורמות המדיה החברתית – פייסבוק, גוגל, אינסטגרם, יוטיוב, סנפצ'ט ועוד. שילוב נכון בין הפלטפורמות וקידום מדויק בכל אחת מהן, מביא ל- ROI גבוה ושיפור התוצאות העסקיות.

Analysis & BI

Analysis & BI

בעולם דיגיטלי, בוא אנחנו נמצאים בדיאלוג מתמיד עם הצרכנים שלנו, יש חשיבות גדולה לנושא איסוף המדיה והאנליזה שלו. איך הצרכנים מגיבים למותג, מה הם חושבים עליו ועל המוצרים של המפרסם, האם הם שגרירים חיוביים או שליליים. כל אלו משמשים כקרקע פוריה למידע אשר הבנתו וניתוחו מספקים לנו תובנות שיווקיות לשיפור המוצרים שלנו ומהלכי התקשורת שלנו עם הצרכנים.

סגור